Repetities

Alblasserdam

Adres: Ichtuskerk, Scheldeplein 2, 2953 EV Alblasserdam, Ger.Gem. Eben-Haezerkerk, Plantageweg 172, 2951 VH Alblasserdam, Bethelkerk,Anjerstraat 2, 2981 BC Ridderkerk
Dirigent: Peter Wildeman
Repetitiedata: 7 Maart (Ichtuskerk), 4 April (Eben-Haezerkerk) en 30 mei (Bethelkerk) 2024
Tijd: 19:30-21:30

Barneveld

Adres: Goede Herderkerk, Jan Seppenplein 70, 3772 BL Barneveld 
Dirigent: Pier de Jong
Repetitiedata: 14 maart, 28 maart, en 18 april 2024
Tijd: 19:30-21:30

Capelle a/d IJssel

Adres: Basisschool De Olijfboom, Pelikaanweg 4, 2903 ER Capelle a/d IJssel
Dirigent: Wilhelm Groenendijk
Repetitiedata: 19 April, 17 Mei en 31 Mei 2024
Tijd: 19:45-21:45

Geldermalsen

Adres: Bethelkerk Tricht- Geldermalsen, Laan van Leeuwenstein 10 Geldermalsen
Dirigent: Martien v/d Zwan en Joost van Belzen
Repetitiedata: 14 Maart, 25 April en 23 Mei 2024
Tijd: 19:30-21:30

Genemuiden

Adres: Rehobothschool, Jan van Nassaustraat 3, 8281 ZC Genemuiden
Dirigent: Gerrald Bronkhorst
Repetitiedata: 15 Maart, 12 April en 24 Mei 2024
Tijd: 19:45-21.45

Goes

Adres: Ger.Gem. Elimkerk, Langeweg 61, 4431 RP S`Gravenpolder
Dirigent: Peter Wildeman
Repetitiedata: 27 Maart, 24 April en 15 Mei 2024
Tijd: 19:30-21:30

Gorinchem

Adres: Ger.Gem. Gorinchem Paardenwater 23, 4201 KM Gorinchem
Dirigent: Wilhelm Groenendijk en Peter Wildeman
Repetitiedata: 17 April, 8 Mei en 29 Mei 2024
Tijd: 19:45-21:45

Gouda/Boskoop

Adres: Immanuel school, Boomgaard 2, 2271 PC Boskoop
Dirigent: Johan Melse
Repetitiedata: 19 Maart, 9 April en 21 Mei 2024
Tijd: 19:45-21:45 

Middelharnis

Adres: Rehobothkerk, Olympiaweg 44, 3245 DL Sommelsdijk 
Dirigent: Peter Wildeman
Repetitiedata: 25 maart, 15 april , 3 juni 2024
Tijd: 19:30- 21.30 

Nunspeet

Adres: Ds. A. van Stuyvenbergschool, Westerlaan 63, 8071 EB Nunspeet
Dirigent: Gerrald Bronkhorst
Repetitiedata: 16 April, 14 Mei en 18 Juni 2024
Tijd: 19:45-21:45

Veenendaal

Adres: Grote pekken 11, 3901 JB Veenendaal
Dirigent: Wilhelm Groenendijk
Repetitiedata: 10 April, 15 Mei en 29 Mei 2024
Tijd: 19:45-21:45

HJO

Adres : 
Paardenwater 23, 4201 KM Gorinchem (17 april) 
Basisschool De Olijfboom, Pelikaanweg 4, 2903 ER Capelle a/d IJssel (17 mei)
Dirigent: Wilhelm Groenendijk 
Repetitiedata: 17 April en 17 Mei 2024
Tijd: 18:30-19:30 (17 april) , 18:30-20:30 (17 mei)